M-X Producent akcesoriów dla gołębi

Wyniki - 2019


Dodano 8 października 2019 o godz. 10:11

 
                           Gołębie Dorosłe
 
    Typowane
 
 Mistrz  BRZANA TADEUSZ            69 kon.   2980,49 pkt.        
 I Vice Mistrz DABROWSKI STANISLAW 66 kon.   2714,44 pkt.
II Vice Mistrz MRUGALA KRZYSZTOF   68 kon.   2701,84 pkt.
 
    Samotypowane   
 
 Mistrz Brzana Tadeusz                103 kon. 4226.87 pkt.
 I-Vice Mistrz Żółtek Piotr           103 kon. 4082,14 pkt.
II-Vice Mistrz Fryżlewicz Mieczysław  103 kon. 4012,56 pkt.

        

         
                                 Wyniki Dorosłe 2019 - Okręg

      Lp. Hodowca                konk.      Pkt.    Kat.  Oddział

        3. Brzana Tadeusz                   82,91     B      N. Targ

      25. Kulpa Stanisław                 270,61    C       N. Targ

      13. Brzana Tadeusz                 166,77    M       N. Targ

       7.  Brzana Tadeusz       35     1855,16     GMP   N. Targ

      14. Brzana Tadeusz       59     2957,14    RegIV  N. Targ 

       

          Lotnik tradycyjny:

                                                                         konk.        kkm     Oddział

        5. Brzana Tadeusz             DV-2547-16--260  13         6062,66  Nowy Targ

       11. Brzana Tadeusz             PL-237-16--6827  12         5900,72  Nowy Targ

       Sredni dystans - 5 lotów od 300 do 600km.  Suma kilometrów min. 1950 km.

                                                                          konk.   coeff.     kkm        Oddział

       27. Krol Mieczysław i Jarosław PL-234-17--1615  5      58,46    2251,77  Nowy Targ

        Dlugi dystans - 4 loty ponad 500km.  Suma kilometrów min. 2350 km.

                                                                      konk. coeff.   kkm     Oddział 

        3. Brzana Tadeusz             PL-234-14----29  4   26,80  2570,64  Nowy Targ

         Zespół lotowy - 10 najlepszych lotników hodowcy

                                              konk.    kkm        Oddział

        1. Brzana Tadeusz           100    42917,30   Nowy Targ

                      
                            
     Gołębie Młode         
 
      „Typowane”
 
 Mistrz FRYZLEWICZ DAWID               30 kon.  779.50 pkt.                              
 I-Vice Mistrz FRYZLEWICZ MIECZYSLAW   30 kon.  776.50 pkt.                        
 II-Vice Mistrz LAPSA PIOTR            29 kon.  731.09 pkt.
 
 
      „Samotypowane”
 
 Mistrz FRYZLEWICZ DAWID                45 kon.  1089.73 pkt. 
 I-Vice Mistrz FRYZLEWICZ MIECZYSLAW    45 kon.  1070.59 pkt.
 II-Vice Mistrz WSKW Wierzbiak R.- R.1  44 kon.  1030.89 pkt.
 
 
 
                    Derby Młodych
     
    FRYZLEWICZ DAWID - coefficjent =    484,06 pkt.  8 konk.
    FRYZLEWICZ MIECZYSLA- coefficjent = 230,49 pkt.  4 konk.
    KULPA STANISLAW  - coefficjent =    456,76 pkt.  4 konk.
 
 
              10 NAJLEPSZYCH DRUŻYN 10 z 10 z lotu Myślibórz 
        
           Lp.NAZWISKO i IMIĘ               NrODDZ       DRUZ.     KON          PKT.
           1. Łapsa Piotr                              234- 1        1            8          398,04
           2. Juszczak M.M.J                        235- 3        1            8          373.19 
           3. BRZANA TADEUSZ                   234- 1        1            7          330.37
           4. FRYZLEWICZ DAWID               234- 1        1            6          297.70 
           5. WSKW Wierzbiak R.- R.1          234- 1        1            6          285.54 
           6. WSKW Wierzbiak R.- R.2          234- 1        1            6          273.97 
           7. FRYZLEWICZ MIECZYSLAW      234- 1        1            5          248.70  
           8. BRYJA STANISLAW                  237- 1        1            5          241.03 
           9. FRYZLEWICZ DAWID               234- 1         2           5          238.04
          10. STASINA JERZY                      234- 1        1            5          221.30




Ostatnio dodane listy konkursowe


Wyniki Gołębi 2019

4 października 2019

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2019-10-02 12:14
Myslibórz Rejonowa

29 września 2019

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2019-10-01 11:44

Myślibórz


29 września 2019

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2019-09-29 21:28

Rawicz


22 września 2019

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2019-09-22 20:04